Vlorë, grabitet pronari i një pike këmbimi

22:04 | 16/09/2018

Pronari i një pike këmbimi valutor u grabit me dhunë në orët e vona të së dielës në lagjen “Bashkimi” të qytetit të Vlorës. Grabitësit kanë marrë forcërisht paratë pasi kanë goditur me sende të forta pronarin e pikës së këmbimit valuator. Ende nuk dihet sa ka qenë shuma e grabitur, por policia lokale shkoi në vendin e ngjarjes dhe mësohet se është vënë në ndjekje të autorëve./abcnews.al

 

 

 


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono