Vlorë, banesa përfshihet nga flakët

14:15 | 20/07/2018

Një banesë private u përshi nga flakët paraditen e sotme në lagjen “Demokracia”. Shkak është bërë rrjedhja e gazit nga një bombol.

Gjatë momentit të përfshirjes së flakëve, në banesë ndodheshin 5 anëtarët e familjes. Fatmirësisht nuk pati të lënduar, por vetëm dëme matriale.

Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë zjarrfikësja që ka bërë të mundur izolimin e flakëve dhe shuarjen e zjarrit./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono