Viol Xhafaj intervistë me Erion Veliajn

14:09 | 04/08/2018

Teatri Kombëtar, trafiku në rrugët e qytetit, si pasojë e ndërhyrjes në infrastrukturë, korsitë e biçikletave, vendparkimet, projektet që bashkia do mbyllë brenda këtij viti etj, janë temat e intervistës së Viol Xhafaj me kryetarin e Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono