Videoja e Taylor Swift në gjendje të dehur

21:00 | 12/08/201921:000

Nëse nuk e shpenzoni një pjesë të mirë të kohës tuaj në internet dhe nëse nuk jeni të fiksuar pas Twitter-it, atëherë me siguri e keni humbur videon e Tayor Swift që po bën xhiron e rrjetit. Bëhet fjalë për një video të këngëtares, ku ajo shfaqet në gjendje të dehur duke kërcyer dhe duke lëvizur buzët sipas këngës së saj, “You need to calm down”. Më saktë, bëhet fjalë për këtë video.

Jo vetëm që videoja po qarkullon me shpejtësi në Twitter dhe rrjetet e tjera sociale, por është kthyer edhe në një meme. Shumë njerëz gjejnë veten te “Taylor e dehur” dhe këtë e kanë shprehur publikisht duke ripostuar videon virale. Madje, disave u duket i adhurueshëm ky version i këngëtares.

 


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono