VIDEO | Watford dorëzohet, spektakolari Salah i pandalshëm

14:13 | 14/12/201914:130

Liverpool ia ka dalë të shënojë kundër Watford, që kishte minuta të tëra që po rezistonte. “The Reds” arritën të realizonin gol pas 38 minutash, me anë të të zakonshmit Mohamed Salah.

Një sulm i shpejte i Liverpool konkretizohet nga sulmuesi, i cili pasi mori një top nga Mane, mposhti portierin e miqve. Lëvizje e bukur mashtruse dhe më pas goditje e saktë. Salah në festë, sikurse i gjithë stadiumi. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono