VIDEO | Vuan nga kanceri, çfarë surprize emocionuese nga tifozët!

10:51 | 27/09/201910:510

Emocionuese ajo që kanë bërë tifozët e Al-Raja në Marok. Një tifoz i cili vuan prej kancerit dhe e ka të pamundur të shkojë në ndeshjet e ekipit të zemrës, është befasuar kur ka parë që rruga përpara shtëpisë së tij ishte mbushur me tifozë.

Atmosfera e ditës së ndeshjes është përjetuar edhe nga tifozi që po vuan, i cili në një moment edhe bën liderin e grupimit të shfaqur. Atmosferë fantastike, por më së shumti një gjest që i jep forcë atij të luftojë me kancerin. Lumturi!/abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono