Video virale e Egnatias, futbollistët “notojnë” në fushë!

18:21 | 19/11/201918:210

Futbollistët e Egnatias po bëjnë xhiro në rrjet. Kjo për shkak të një video që është shpërndarë në Instagram nga ” chefaticalavitadabomber”, faqe e cila ka mbi 1 milionë ndjekës.

Në këtë video, shihen futbollistët e skuadrës së Kategorisë së Parë duke “notuar” në fushë, pasi shirat e dendur kanë mbuluar fushën me ujë. Kjo video është bërë menjëherë virale, duke marrë 185 mijë shikime në pak orë.

Kjo video edhe pse shumë gazmore, është edhe pasqyrë e infrastrukturës së sportit në Shqipëri. Shumë stadiume mungojnë në Superiore, por edhe më shumë në kategoritë më të ulëta./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

Campo in perfette condizioni… #chefaticalavitadabomber #cfvb

A post shared by CHE FATICA LA VITA DA BOMBER® (@chefaticalavitadabomber) on

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono