VIDEO | Vërshëllima dhe “Rama ik”, çfarë ndodh në “Air Albania Stadium”

20:56 | 17/11/201920:560

Shqipëri-Francë ka nisur me probleme, teksa është vërshëllyer himni i miqve, ndërkohë që më parë tifozët janë kapur me kryeministrin Edi Rama.

Para nisjes së ceremonisë së inaugurimit të stadiumit, pati thirrje kundër kreut të qeverisë. Një grup tifozësh dëgjohen duke thirrur “Rama ik” dhe pamjet janë filmuar edhe nga ABC News. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono