VIDEO/ Verrati shkakton faullin më të çuditshëm në historinë e futbollit

09:48 | 27/01/202009:480

Marco Verrati mund të japë një shpjegim për atë që ka menduar në ato momente. Mesfushori italian ka ndaluar lojtarin kundërshtar në një mënyrë të çuditshme, në takimin që PSG fitoi kundër Lille.

Italiani e ka kapur me duar për këmbësh rivalin dhe ka shkaktuar faull, por arbitri i ndeshjes çuditërisht nuk e ka ndëshkuar me karton të verdhë futbollistin e kampionëve të Francës. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono