VIDEO | VAR-i ndal Armando Sadikun, a është pozicion jashtë loje ky?

21:59 | 17/01/202021:590

Malaga po luan në transfertë me Fuenlabrada dhe pjesa e parë është mbyllur në barazim pa gola. Një minuta nga fundi i fraksionit të parë të lojës është regjistruar një moment shumë i diskutueshëm, që kishte për protagonist sulmuesin Armando Sadiku.

Lojtari i kombëtares shqiptare me kokë e dërgoi topin në rrjetë, por pas ndërhyrjes së VAR nuk u konsiderua i rregullt pozicioni i sulmuesit dhe u anulua goli. Një rast i dyshimtë, nëse shikohet video e këtij rasti. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono