VIDEO/ Urim origjinal për Shën Valentin, bilardisti shqiptar dhuron “show”

16:12 | 14/02/202016:120

14 shkurti, dita e të dashuruarve. Personalitete të ndryshme kanë vendosur të urojnë përmes rrjeteve sociale. Edhe nga notat e sportit mesazhet janë të ndryshme.

Në një mënyrë krejtësisht origjinale uron bilardisti Eklent Kaçi, i cili ka publikuar një video në llogarinë e tij në Instagram dhe tregon edhe njëherë që jo më kot ështëë ndër më të mirët në botë në këtë sport. / abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono