VIDEO | Tjetër gol në “Dall’Ara”, ka festë zikaltër

19:41 | 02/11/201919:410

Vetëm 16 minuta ka zgjatur avantazhi i Bolognës. Interi nuk mund ta pranonte një rezultat të tillë dhe është hedhur në sulm për të gjetur golin. Zikaltrit ia kanë dalë dhe autori i golit është Romelu Lukaku.

Sulmuesi belg dërgoi në rrjetë topin në minutën e 75-të. Insistimi i madh i ekipit të Contes u konkretizua nga Lukaku, i cili barazoi shifrat dhe gjeti golin e tetë në Serie A. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono