VIDEO / Të shtëna me armë zjarri në qendër të Elbasanit, një i plagosur

07:46 | 16/01/202007:460

Elbasan, të shtëna me armë zjarri pas mesnatës në qendër të qytetit, për pasojë ka mbetur i plagosur 23-vjeçari Kei Piu.

Sipas të dhënave të para, 23 vjeçari ishte në lëvizje e sipër me mjetin e tij, tip “Fuoristrade” ndërsa është qëlluar me armë.

23-vjeçari Kei Piu i cili mbeti i plagosur nga të shtënat me armë zjarri ndodhet në sallën e reanimacionit në spitalin e Elbasanit.

Policia ka rrethuar vendin e ngjarjes që pas mesnate dhe ka nsiur hetimet për zbardhjen dhe identifikimin e personave të përfshirë në të./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono