VIDEO | Surprizohet fansi i vogël, “show” nga tifozët e Braga-s

09:12 | 21/09/201909:120

Futbolli i bashkon njerëzit, por me raste edhe i bën armiq. Rasti për të cilin po shkruajmë fakton të parën. Të enjten, para ndeshjes Wolves-Sporting Braga, disa tifozë portugezë dhuruan një shfaqje jashtë hotelit ku qëndronin.

Pasi kanë parë një fans të klubit anglez, ata e kanë marrë atë dhe kanë kënduar së bashku. Fillimisht e mbajnë në duar dhe më pas e fusin në mes. Djaloshi duket i emocionuar, kurse e ëma zhvendoset pak më tej dhe filmon gjithçka.

/abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono