VIDEO | Surprizë për ditëlindje, shikoni çfarë i bëjnë Gjokës te Shkëndija

23:41 | 25/01/202023:410

Ernest Gjoka është një ndër trajnerët më të suksesshëm shqiptarë të viteve të fundit dhe pasi fitoi titullin kampion dhe dy Kupa të Shqipërisë në futbollin tonë, vendosi të vazhdojë një aventurë të re në Maqedoninë e Veriut, aty ku po drejton Shkëndijën e Tetovës.

Edhe te kuqezinjtë, Gjoka po bën një punë shumë të mirë, ku përveç rezultateve në fushën e lojës, ka rikthyer dhe frymën e duhur në ekip. Kjo gjë shihet edhe në videon e postuar nga klubi i Shkëndijës pak çaste më parë.

Futbollistët e kuqezinjve kanë surprizuar trajnerin e tyre, i cili feston ditëlindjen e tij sot. Gjithçka duket në normalitet dhe Gjoka po shpjegon ushtrimet për seancën stërvitore. Papritmas, lojtarët i afrohen dhe e rrethojnë, duke e hedhur më pas në ajër dhe duke festuar. Fryma te ekipi i Shkëndijës duket ajo e duhura ndërsa ne, i urojmë dhe 100 vite të lumtura teknikut kryeqytetas./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono