VIDEO | Stadiumi i ri, Milani dhe Interi prezantojnë projektet

12:07 | 26/09/201912:070

Milani dhe Interi pritet të bëhen me stadium të ri, një që u ka hije dy klubeve. Ditën e sotme janë bërë të ditura për tifozët dy projektet e përzgjedhur dhe pamjet e ofruara janë fantastike.

Franco Baresi, një legjendë e kuqezinjve ka folur në lidhje me projektet: “Imazhe spekatkolare. Shoh një stadium modern dhe futurist. Do të jetë bukur për tifozët. Na duhet një stadium i ri”. Më pas fjalën e mori interisiti Riccardo Ferri: “Ne e duam ‘San Siro’-n, por brezat e rinj duhet ta shijojnë stadiumin e ri”. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono