Video/ Si do të duket iPhone i ri

22:24 | 15/03/2018

Nuk ka shumë që Apple lëshoi në treg iPhone X, por mesa duket ka planifikuar projektin e ri për iPhone-in e radhës.

Në një video të shfaqur nga EverythingApplePro janë zbuluar tre modelet e ardhshme të gjigandëve të telefonëve.

Kështu që, një nga modelet e rinj pritet të jetë me ekran të madh, një tjetër i ngjashëm me iPhone X dhe një model tjetër më i vogël dhe që pritet të kushtojë më lirë.

Sipas informacioneve, modelet e reja do të kenë bateri më të mëdha. Apple do të zbulojë zyrtarisht se si do të duken iPhone-t e rinj në një konferencë në Shtator./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono