VIDEO | Shokohet Interi, e ndëshkon një i panjohur

21:30 | 10/12/201921:300

Carles Perez ka shënuar golin e parë në takimin mes Interit dhe Barcelonës. 21-vjeçari, i cili aktivizohet më së shumti me Barcelonën B, ka mposhtur portierin Handanovic në minutën e 23-të, për të kaluar në avantazh miqtë spanjollë.

Numri 27 merr një pasim të bukur nga Vidal brenda zonës dhe me të majtën, nuk e ka të vështirë të shënojë përballë kapitenit të Interit. Ky është goli i parë për Perez në Champions League me fanellën e Barcelonës. Me Dortmundin që po fiton dhe tashmë në disavantazh, kualifikimi për Interin duket mision i pamundur./abcnews.al

UEFA Champions League

Inter – Barcelona  0-1
Perez 23′

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono