VIDEO| Shoferja përplas dy makina në pak minuta

07:50 | 19/11/201907:500

Një aksident ka ndodhur në Austri, ku janë përfshirë edhe shqiptarë. Videoja e aksidentit e cila është shpërndarë në rrjetet sociale, duket se është kthyer tashmë në hit për shkak se drejtuesja e makinës nuk mjaftohet vetëm me përplasjen e një mjeti.

Pamjet janë xhiruar nga disa drejtues të tjerë që flisnin shqip.

Ata thonë se pasi i goditi, shoferja ka tentuar largimin nga vendi i ngjarjes duke shkaktuar një tjetër aksidenti.

Shoferja e cila duket se është nën efektin e alkoolit, pasi të dëmtuar i thonë se policia është duke ardhur ndërsa ajo largohet menjëherë dhe godet edhe një tjetër automjet.

Për më tepër, ndiqni pamjet. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono