Video/ Shkrumbohet nga flakët një apartament në Durrës

11:29 | 16/04/2018

Një apartament në Durrës është përfshirë nga flakët dhe është shkatërruar plotësisht. Dëmet materiale janë të mëdha, por fatmirësisht në momentin aty nuk ndodhej asnjë njeri.

Ndërhyrja e forcave të zjarrfikëses kanë bërë të mundur shuarjen e zjarrit, që ka shkaktuar djegien e kuzhinës së banesës.

Paraprakisht mësohet se shkak i zjarrit është bërë rrjedhja e bombolës së gazit. Policia ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e plotë të ngjarjes./abcnews.alRreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono