VIDEO | Sherri i Drinkwater, zbulohet si nisi gjithçka

10:42 | 21/09/201910:420

Danny Drinkwater ka përfunduar me pasoja të rënda pas një sherri që ka bërë një lokal nate para disa ditësh. Lojtari i Burnley ka ngacmuar një femër, e cila ishte e dashura e një futbollisti dhe më pas ka nisur sherri.

29-vjeçari shfaqet duke goditur me kokë një person, i cili thuhet se është futbollist, në pamjet e fundit që ka publikuar Daily Star Online. Më pas lojtari është nxjerrë jashtë lokalit të natës nga forcat e sigurisë.

Aty ka ndodhur më e keqja, pasi Drinkwater ka rënë pre e një sulmi dhe ka përfunduar me probleme në gju, si dhe i gjakosur në fytyrë. / Abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono