VIDEO | Shënon tmerri i Atalantës, festë angleze në “San Siro”

21:09 | 06/11/201921:090

Vjen goli i parë në “San Siro”. Manchester City ka ndëshkuar Atalantën me anë të Rahem Sterling. Anglezi gjeti golin në minutën e shtatë pas një kombinimi të bukur me Gabriel Jesus.

Vendasit gabuan një pasim dhe ekipi i Guardiolës nuk fal në situata të tilla. Goli i katërt që Sterling i shënon Atalantës në dy ndeshje. Sulmuesi anglez ishte autori i një tregolëshi në fitoren 5-1 në “Etihad Stadium”, teksa tani vjen rrjeta e radhës në tempullin e “San Siros”. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono