VIDEO | Sërish gol në “Olimpico”, festa ndryshon kah

19:41 | 07/11/201919:410

Në kompeticionet evropianë nuk mund të gabosh. Lazio e bëri diçka të tillë dhe pësoi gol. Celtic ka barazuar rezultatin në “Olimpico”. James Forrest përfitoi nga një gabim i dyfishtë i vendasve dhe lëshoi një “predhe” drejt Strakoshës.

Lazio kishte kaluar në avantazh me anë të të përhershmit Immobile, teksa tani vjen reagimi skocez në minutën e 38-të. Celtic do të bëjë të pamundurën për të mos dalë pa pikë nga transferta italiane, ndërsa ekipi i Simone Inzaghit nuk ka alternativa të tjera përveç fitores për të shpresuar në kualifikim. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono