VIDEO | Pushimi i bën mirë, Arsenal e nis me gol pjesën e dytë

22:24 | 05/12/201922:240

Tjetër gol në “Emirates Stadium”, teksa festa ka ndërruar krah. Pushimi i ka bërë mirë Arsenalit që ka gjetur golin e barazimit përballë Brighton.

Alexandre Lacazette është autori i golit në minutën e 50-të. Sulmuesi francez përfitoi nga një goditje këndi dhe dërgoi në rrjetë topin e devijuar nga një shok i skuadrës. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono