VIDEO | PSG shënon sërish, Neymar-Mbappe fundosin St. Etienne

21:51 | 15/12/201921:510

Paris St-Germain ka shënuar dhe golin e dytë në takimin kundër St. Etienne, pak sekonda para fundit të pjesës së parë. Pas supergolit të Paredes, ishte radha e sulmuesit të talentuar, Kylian Mbappe që të shënonte.

Francezi merr një pasim të shkëlqyer nga Neymar dhe i vetëm përballë portierit, nuk mund të gabonte. St. Etienne ka dhe një lojtar më pak në fushën e lojës dhe kjo sfidë, duket e fituar nga kampionët në fuqi./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono