VIDEO | Pritja e sezonit? Portieri i Arsenalit ndal “predhën” e De Bryune

18:41 | 15/12/201918:410

Është mbyllur pjesa e parë në ‘Emirates Stadium’, ku të besuarit e Guardiolës i kanë mbyllur llogaritë shumë shpejt. I vetmi lojtar i Arsenalit, që po mundohet të bëjë mirë është portieri, Bernd Leno.

Edhe pse me tre gola të pësuar, gjermani arriti të ndalte një super goditje të mesfushorit të Manchester Cityt, Kevin De Bruyne.

Belgu goditi portën e londonezëve nga jashtë zona, por Leno e ndali gjuajtjen e tij, duke i mohuar De Bruynes golin e tretë personal për të. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono