Video/ Përmbyset automjeti në autostradë, plagoset drejtuesi

08:30 | 23/10/201808:300

Një makinë është përmbysur në autostradën Lushnjë –Rrogozhinë dhe për pasojë drejtuesi i saj ndodhet në gjendje të rëndë. Ai është Shkëlqim Xhija 31 vjeç dhe po udhëtonte në drejtim të Tiranës.

Xhija një moment ka dashur t’i shmanget një makinë përballë dhe gjatë kësaj përpjekjeje pësoi aksident. Sipas policisë dyshohet se 31 vjeçari ka humbur kontrollin e automjetit nga pagjumësia. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono