VIDEO/ Përfshihet nga flakët pika e grumbullimit të skrapit në Elbasan

13:40 | 04/01/202013:400

Një pikë e grumbullimit të skrapit është përsfhirë nga flakët mesditën e sotme në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në hyrje të Elbasanit, në Katund të Ri.

Shërbimet zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Ndëkaq, zjarri ka rënë në momentin kur punëtorët kanë qenë duke prerë hekura. Dyshohet se një sasi vaji aty pranë është bërë shkak i flakëve. Nga zjarri ka vetëm dëme materiale./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono