VIDEO | Partizani shumë i lehtë për United, Martial tallet me serbët

21:41 | 07/11/201921:410

Manchester United ka zhbllokuar ndeshjen kundër Partizanit të Beogradit. Ekipi serb ka rezistuar vetëm 22 minuta në “Old Trafford”. Mason Greenwood është autori i golit të parë. 18-vjeçari i talentuar veproi bukur në zonë dhe goditi saktë drejt portës mike.

Vendasit kanë shënuar sërish 11 minuta më pas. Veprime fantastike në zonë të Anthony Martial, i cili shmang këdo që i del para dhe dërgon topin në rrjetë.

Fitorja e sotme vulos kualifikimin për më tej të “Djajve të Kuq”, të cilët i duan me çdo kusht tre pikët për t’u përqendruar më pas në kampionat. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono