VIDEO/ Palestër dhe “Michael Jackson”, kura e Neymar!

10:43 | 09/11/201910:430

Pas një kohe të gjatë jashtë fushave, duket se Neymar është drejt rikthimit. Problemin në këmbë ai duket se e ka lënë pas dhe tek francezët besojnë se ai do të jetë i gatshëm për sfidën kundër Realit në Champions. Neymar është aktivizuar në 5 ndeshje këtë sezon, ku ka shënuar dhe 4 gola.

Braziliani këtë herë e ka marrë shumë seriozisht, ku është duke u stërvitur në palestër për të arritur në formën e tij më të mirë. Ai së bashku me përgatitësit e tij atletikë kanë vendosur të punojnë forcë duke e miksuar dhe me boks. 27-vjeçari nuk i mungon as muzika braziliane gjatë stërvitjes, ku madje imiton dhe Michael Jackson në lëvizje. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono