VIDEO | Një tifoz nuk e lëshon, shikoni acarimin e Ronaldos!

23:24 | 11/12/201923:240

Cristiano Ronaldo shënoi golin e parë për Juventusin në atë fitore 0-2 kundër Leverkusen. Në Gjermani, forcat e sigurisë janë ekstreme, por në fund të takimit, një tifoz i ka shpëtuar stjuardëve, duke iu afruar me shpejtësi Cristiano Ronaldos.

Ai e kapi nga qafa yllin portugez dhe nuk e lëshoi. Ronaldo tentoi të largohej dhe në ndarje e sipër, u gërvisht në qafë. Një nga stjuardët arriti të kapë tifozin dhe ta largojë, por Ronaldo ishte shumë i acaruar.

Portugezi e humbi toruan dhe i foli ashpër tifozit që u fut në fushë dhe stjuardit që nuk e ndaloi në kohë. Buffon dhe pjesa tjetër e skuadrës u munduan ta qetësojnë yllin portugez./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono