VIDEO / Ndodh dhe kështu, shitësja “shtrin” në tokë policen

19:12 | 20/01/202019:120

Një incident që ka ndodhur në tregun e Beogradit ka bërë xhiron e rrjetit. Një shitëse ka goditur një police dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

Mediat në rajon kanë botuar edhe videon e këtij momenti, që tregon se policja nuk ka arritur të ngrihet për një kohë të gjatë pas goditjes që mori.

 

Reporteri.net raportoi se incidenti ndodhi pasi policja e komunës i kërkoi shitëses të largohej nga tregu.

Shitësja përgjigjet se ka fëmijë për të mbajtur dhe nuk mund të largohet.

Situata tensionohet dhe shitësja godet policen.

Shitësja është arrestuar më pas, por videoja ka bërë ndërkohë xhiron e rrjetit./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono