VIDEO/ Mrekulli në Tiranë: Burri bie nga pallati, por e mbron tenda

16:08 | 16/12/201916:080

Një i moshuar ka rënë nga pallati në orën 15:05 të ditës së sotme, por për fat të mirë nuk ka pësuar dëmtime serioze pasi fati ka qenë me të.

Siç duket edhe në videon e ardhur në redaksinë e abcneës.al, i moshuari ka rënë mbi një tendë, gjë e cila i ka shpëtuar jetën.

Ai duket i vetëdijshëm dhe pa probleme të mëdha, ndërsa policia bën me dije se fill pas ngjarjes i moshuari është dërguar në spital për trajtim mjekësor.

Ngjarja ndodhi nga zonën e Astirit në Tiranë dhe ka tërhequr vëmendjen e qindra qytetarëve që ndodheshin aty pranë. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono