VIDEO | Mjaftojnë 27 sekonda, Augsburgu befason Bayernin

15:33 | 19/10/201915:330

Transferta kundër Augsburgut ka nisur shumë keq për Bayern Munchen. Vendasve u kanë mjaftuar 27 sekonda për të ndëshkuar Manuel Neuer.

Marco Ritcher, i cili mori një pasim nga Rani Khedira, ishte autori i golit, duke dërguar stadiumin në festë. Augsburgu ka humbur 9 nga dhjetë ndeshjet shtëpiake kundër ekipit bavarez, teksa ka fituar në prill të vitit 2014.

Tani pritet reagimi i djemve të Niko Kovac. Bayerni nuk mund të pajtohet me këtë rezultat dhe do të nisë ofensivën për të barazuar sa më shpejt sfidën. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono