VIDEO/ Makina përplas vajzën me biçikletë në Vlorë

17:24 | 19/11/201917:240

Një makinë parplasi një vajzë që ishte duke drejtuar bicikletën gjatë pasdites së sotme në Vlorë.

Gazetari i Elton Nikaj bën me dije për abcnews.al se menjëherë pas aksidentit, e reja është dërguar menjëherë në spital ku edhe po merr ndihmën e mjekëve duke qenë jashtë rrezikut për jetën.

Dyshohet se shkak për aksidentin është një pakujdesi e drejtuesit të mjetit.

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono