Video, makina e policisë del nga rruga në autostradën Tiranë-Durrës

17:13 | 10/06/201917:130

Një makinë e policisë rrugore është përfshirë në një aksident këtë të hënë.

Ngjarja ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës në kilometrin e 8. Sipas të dhënave paraprake nga policia e kryeqytetit mësohet se shoferi, punonjës policie ka humbur kontrollin dhe për pasojë mjeti ka dalë nga rruga duke u dëmtuar.

Raportohet se në automjet ishin dy punonjës të policisë rrugore të sektorit të linjave Tiranë. Asnjëri prej tyre nuk ka pësuar dëmtime, ndërsa në vendngjarje siç duket dhe nga video e siguruar nga ABC News është ngritur grupi hetimor për përcaktimin e shkakut të aksidentit./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono