VIDEO | Lampard i shkëlqyer, ende dhuron spektakël në fushë!

19:49 | 19/11/201919:490

Trajneri i Chelsea, Frank Lampard, duket se nuk i ka humbur aftësitë e tij në fushën e blertë. Edhe pse disa vite është larguar nga futbolli i luajtur, klasi te tekniku anglez ka mbetur, gjë që pasqyrohet edhe te një video e publikuar nga faqja e Chelsea.

Gjatë seancës së sotme stërvitore, Lampard ishte në qendër të një ushtrimi me futbollistët e Chelsea, duke iu shërbyer topa të shumtë. Edhe pse nën presion dhe në pozicione të vështira, ish-mesfushori i Anglisë nuk e pati aspak të vështirë të kontrollojë dhe të pasojë sërish, duke treguar se klasi nuk njeh moshë!/abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono