VIDEO | Kumbulla rikthehet titullar te Verona, golin e gjen Torino

13:11 | 15/12/201913:110

Marash Kumbulla ka lënë pas krahëve problemet fizike dhe është rikthyer të luajë si titullar për Veronën. Mbrojtësi 19-vjeçar e ka nisur në formacion ndeshjen që po luhet kundër Torinos, njësoj si Amir Rrahmani.

Dueli i zhvilluar në stadiumin “Bentegodi” të Veronës është zhbllokuar dhe miqtë kanë kaluar në avantazh. Christian Ansaldi është autori i golit në minutën e 36-të dhe Torino ka hedhur një hap drejt arritjes së fitores së tretë rresht në kampionat.

Argjentinasi mori një pasim nga Verdi dhe lëshoi një të majtë të fortë që përfundoi në trekëndësh. Miqtë gjetën golin më herët, por VAR-i frenoi gëzimin e Torinos dhe anuloi golin e Berenguer. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono