VIDEO | Kriza e Arsenal nuk ka fund, e ndëshkon Brighton

21:52 | 05/12/201921:520

Gjithçka po shkon ters tek Arsenali, teksa lojtarët nuk po arrijnë të tregojnë kualitetin që kanë edhe pas ndryshimit në pankinë. Gunners po luajnë në shtëpi përballë Brighton dhe miqtë kanë kaluar në avantazh në duelin e javës së 15-të të Premier League.

Adam Webster ka zhbllokuar ndeshjen në minutën e 36-të. Mbrojtësi anglez përfitoi nga një rrëmujë në mbrojtjen e Arsenalit dhe dërgoi topin në rrjetë, duke vendosur heshtjen në “Emirates Stadium”. /abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono