VIDEO | Klasi nuk njeh moshë, shijoni magjinë e Alban Mehës

20:58 | 09/11/201920:580

Alban Meha feston 34-vjetorin e lindjes prillin e ardhshëm dhe vitet e fundit të karrierës po i kalon në kategoritë e ulëta të futbollit gjerman. Ish-mesfushori i kombëtares firmosi në muajin korrik me Hessen Kassel, ekip që garon në divizionin e pestë të futbollit gjerman.

Sot ishte ndeshja përballë Neuhof në transfertë dhe Meha me shokë fituan 1-4. Lojtari nga Mitrovica shënoi një gol të jashtëzakonshëm në minutën e 53-të. Mjeshtri i goditjeve të dënimit nuk e ka humbur këtë ves dhe sot dhuroi emocione me një goditje spektakolare. Vitet kalojnë, por klasi mbetet gjithmonë i njëjtë… /abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono