VIDEO | Kapitullon Verona, Berenguer shumë i fortë për Rrahmanin

13:59 | 15/12/201913:590

Të tjerë gola në Verona-Torino dhe janë sërish miqtë që shënojnë. Ajehandro Berenguer ia anulloi VAR-i një gol në pjesën e parë, por tashmë mund të festojë lirisht. Lojtari spanjoll realizoi një gol fantastik në minutën e 55-të dhe Torino udhëheq 0-3 kundër ekipit të Kumbullës dhe Rrahmanit.

24-vjeçari “djeg” kapitenin e Kosovës në sprint, e driblon pasi shpejtësia ulet dhe dërgon topin në trekëndësh. Gjashtë minuta më vonë erdhi dhe goli i tretë. Sërish Ansaldi autor, ndërsa Verona ka gjetur golin e nderit me një penallti të kthyer në gol nga Pazzini. /abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono