VIDEO | Interi në avantazh, Fiorentinën e ndëshkon një “ish”

20:58 | 15/12/201920:580

Interi ka arritur të kalojë në avantazh përballë Fiorentinës në transfertë, brenda 10 minutave të para. Më konkretisht, në minutën e tetë të sfidës erdhi goli zikaltër, i shënuar nga ish-futbollisti i Fiorentinës, Borja Valero.

Mesfushori spanjoll merr një pasim të mirë brenda zonës, driblon në mënyrë fantastike një mbrojtës të Fiorentinës dhe shënon me të djathtën. Interi i Antonio Conte rikthehet provizorisht në krye të tabelës, por ka ende shumë minuta lojë përballë vjollcëve të Fiorentinës./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono