VIDEO | Improvizim perfekt, gol fantastik në Premier League

22:22 | 08/11/201922:220

Sfida mes Norwich dhe Watford na ka dhuruar një tjetër supergol, sërish nga Watford. Pas golit të shkëlqyer nga Deulofeu, tashmë ishte Andre Gray që gjeti rrjetën, duke shënuar nga një pozicion thuajse i pamundur.

Sulmuesi anglez bën një rrotullim të plotë dhe gjuan me thembër, duke i vjedhur kohën mbrojtësit të Norwich dhe duke mposhtur për herë të dytë portierin Tim Krul. Watford udhëheq 0-2 në “Carrow Road” dhe ka mundësinë ideale të marrë fitoren e parë këtë sezon./abcnews.al

Premier League, java 12

Norwich – Watford  0-2
Deulofeu 2′, Gray 52′


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono