VIDEO | Icardi i papërmbajtshëm, kthehet në makineri golash

21:07 | 22/11/201921:070

Mauro Icardi nuk di të ndalet në Francë. Sulmuesi argjentinas ka shënuar golin e parë për PSG në ndeshjen kundër Lillë. Në minutën e 17-të ai u tregua i saktë para portierit kundërshtar dhe shënoi.

Icardi numëron kështu 6 gola në Ligue 1, pas shtatë ndeshjesh. Statistika mjaft të mira për sulmuesin, i cili ndihet mirë në Francë dhe në verë do të duhet të vendosë për të ardhmen. 65 milionë euro duhet të paguajë PSG tek Interi për ta blerë,por Icardi është ai që e thotë fjalën e fundit.

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono