VIDEO / Humbi jetën nëna me dy fëmijë: Detaje rrëqethëse nga tragjedia e gazit në Bulqizë

14:46 | 14/02/202014:460

Kjo është shtëpia ku ndodhi tragjedia në Bulqizë e cila tashmë ka hapur dyert e mortit. Kryefamiljari Ylber Tola ka humbur bashkëshorten bashkë me dy fëmijë ndërkohë që fëmija tjetër ndodhet në gjendje kritike për jetën.

3 pjesëtarët e familjes së tij humbën jetën tragjikisht si pasojë e rrjedhjes së gazit brenda banesës së tyre. Ata u gjetën pajetë nga një afërme e tyre e cila menjëherë njoftoi ambulancën për ndihmë mjekësore.

Ngjarja e rëndë ndodhi paraditen e sotme, në Ostrem të Bulqizës.

/abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono