VIDEO | Heroi i Serie A, shijoni supergolat e Alvaro Recoba!

19:26 | 19/11/201919:260

Alvaro Recoba është padiskutim një prej lojtarëve më të mirë që ka luajtur ndonjëherë në Serie A. Sulmuesi nga Uruguai ishte në pronësi të Interit për plot 9 vite, duke luajtur 175 ndeshje dhe duke shënuar 73 gola.

Këto statistika nuk janë shumë impresionuese për një sulmues, por duke parë golat e tij, Recoba asnjëherë nuk ka shënuar “gola të thjeshtë”. Ish-bomberi zikaltër njihet për supergolat e tij dhe kanali zyrtar në YouTube i Serie A ka publikuar një video me golat më të bukur të Recobës ndër vite. Të gjithë këto rrjeta të shënuara, janë për t’u shijuar./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono