Video/ Google Earth zbulon UFO-t?

22:53 | 09/03/2018

Disa pamje janë shfaqur në Google Earth, që kanë nxitur konspiracionistët e UFO-ve të diskutojnë në internet.
Në një klip të ngarkuar në Youtube tregohen koordinatat e një vendndodhjeje që shkon deri në East Lake Georgia të New York-ut.
Çdo gjë shtë normale, deri në momentin që zmadhohet dhe në pamje duket një objekt që rri pezull në ajër.
Objekti është i vështirë të dallohet se çfarë është në të vërtetë, por sipas konspiracionistëve kjo është anije UFO-sh.
Megjithatë edhe pse videoja pati shumë shikues dhe komente mbetet për t’u vërtetuar nëse është e vërtetë apo thjesht montazh./abcnews.al
Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono