VIDEO | Gol shprese, Interi rihap sfidën

19:26 | 09/11/201919:260

Reagon Interi. Pushimi dhe ndonjë ulërimë e Conte do u kenë bërë mirë zikaltërve, të cilët kanë arritur të gjejnë golin e barazimit kundër Veronës. Matias Vecino gjen një tjetër gol pas atij në mesjavë kundër Dortmundit.

Krosim i bukur nga krahu i djathtë nga Lazaro dhe mesfushori uruguaian kërcen bukur me kokë dhe dërgon topin në rrjetë në minutën e 65-të. Interi do të tentojë deri në fund për të fituar ndeshjen, ndërsa Verona është kthyer mbrapa në mbrojtje të rezultatit. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono