VIDEO/ Gjuajtje për t’u harruar, Gjasulës i presin penalltinë

16:22 | 09/11/201916:220

Klaus Gjasula kishte mundësinë për të shënuar golin e parë në Bundesligën gjermane dhe për t’i dhuruar avantazhin Paderbornit. Mesfushori shqiptar nuk u tregua i saktë nga pika e penalltisë në minutën e shtatë.

29-vjeçari, i cili është edhe kapiten i ekipit, ekzekutoi penalltinë, por portieri i Augsburg e priti atë. Miqtë gjetën golin në minutat e fundit të pjesës së parë me anë të Max dhe ndodhen në avantazh.

Paderborn renditet në vend të fundit me 4 pikë dhe Gjasula me shokë do të bëjnë maksimumin për të mos dalë pa pikë nga ky duel. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono