VIDEO | Gafa e vitit ndodh në Brazil, shokohen tifozët

23:53 | 13/10/201923:530

Në Brazil, ka ndodhur gafa e vitit. Në takimin mes Fluminense dhe Bahia, sulmuesi vendas, Elber, ka humbur një gol të sigurt, kur kishte portën e boshatisur dhe vetëm 2 metra larg. Pas një aksioni të shkëlqyer të lojtarëve të Fluminenses nga krahu i djathtë, topi pasohet në qendër, aty ku Elber është totalisht i lirë.

Kur të gjithë nisën festën, sulmuesi e çoi sferën shumë larg portës, duke i lënë të gjithë të shokuar. Lojtarët e ekipit të Fluminenses nuk i besuan syve, duke vendosur duart në kokë. Një gabim i pafalshëm./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono